Medewerkers

  

Algemene werking

 
 

Vincent Vandenbussche
Coördinator

09 216 65 50 en 0474 51 97 53

vincent.vandenbussche@popovggz.be

 

 
 

 

 

Veerle Decroos

Stafmedewerker

09 216 65 50

veerle.decroos@popovggz.be

 

Sofie Wybo

Stafmedewerker

09 216 65 50

sofie.wybo@popovggz.be

    Tania Leys
Administratief medewerker

09 216 65 50
tania.leys@popovggz.be
 

Steven Leemans

Administratief en logistiek medewerker

09 216 65 50

steven.leemans@popovggz.be

         
    EXTERNE OMBUDSFUNCTIE GGZ OOST-VLAANDEREN
   

Klik hier voor de contactgegevens van de ombudspersonen per voorziening.

 

Chantal Van Moerkerke:0476 306 444 - chantal.van.moerkerke@ombudsfunctieggz.be

Nicole Claeys: 0495 295 612 - nicole.claeys@ombudsfunctieggz.be

Carine Eeckhout: 0490 444 155 - carine.eeckhout@ombudsfunctieggz.be

Anne-Leen Denolf: 0491 393 918 - anne-leen.denolf@ombudsfunctieggz.be

 

RADAR - Netwerk GG K&J Oost-Vlaanderen

   

Toon Langeraert

Netwerkcoördinator

0474 03 98 72 of 09 216 65 50

toon.langeraert@popovggz.be

 

Tine Notredame

Netwerkcoördinator

0471 46 67 21

tine.notredame@popovggz.be

         

RADAR - Crosslink

 

Algemeen

crosslink@popovggz.be

09 216 74 72 of 0490 64 40 90

elke werkdag van 9u tot 17u         

   
 

Ellen Coppens
ellen.coppens@popovggz.be

 

Marianne Vandewalle

marianne.vandewalle@popovggz.be

 

Carine Eeckhout

carine.eeckhout@popovggz.be

 

Josephine Callewaert

josephine.callewaert@popovggz.be

 

Thomas De Veirman

thomas.deveirman@popovggz.be

   

 

Projecten

  Tender zorgbegeleiding (TAZ)
Decreet werk-zorg activeringstrajecten (AT) Teambegeleiding WZC

 

 

Projectmedewerker Het PAKT

   

Veerle Decroos

Medewerker

09 216 65 50

veerle.decroos@popovggz.be

 

Anna-Katharina Simon

Medewerker

09 216 65 50

van maandag tot donderdag van 9u tot 14u

anna-katharina.simon@popovggz.be

 

    TANDEM (Toeleiding en aanmelding na detentie)
   

Kaat Vanthuyne

Teamleider

0499 88 49 61

kaat@tandemggz.be

 

Fien Dedeken

Medewerker

0499 88 64 92

fien@tandemggz.be

         
    DRUGBEHANDELINGSKAMER    
   

Véronique Hauglustaine

Liaison Hulpverlening DBK Gent

0476 88 50 37

veronique.hauglustaine@popovggz.be

 

Maarten Capiau

Liaison Hulpverlening DBK Gent

0499 88 74 79

maarten.capiau@popovggz.be

         
    CLIËNTENBUREAU OOST-VLAANDEREN
    Eef Verschaeve

Medewerker

eef.verschaeve@clientenbureau.be

   
         
    ERVARINGSDELEN ROND GEESTELIJKE GEZONDHEID BIJ JONGEREN
    Annelien Coppieters

Projectmedewerker

0491 56 96 54 annelien.coppieters@popovggz.be